הורים לנהגים צעירים? לכו על בטוח ורכשו את ביטוח GO

הורים יקרים, מה אם נגיד לכם שיש דרך בטוחה וקלה לשלם פחות ממה שהשוק דורש עבור ביטוח רכב עבור בטחון ילדיכם? בטח תקשיבו, נכון? מעולה, אז תמשיכו לקרוא

אם אתם הורים לנהגים צעירים בין הגילים 17-24, אתם בטח מכירים את התופעה הזו בה אתם נדרשים לשלם ביטוח לנהג צעיר, והמחיר לא מותאם לא לוותק של הנהגים הצעירים שלכם על הכביש וגם לא לזהירות שלהם. לשלם ביטוח יקר כזה יכול להיות עול רציני, ובדיוק בשביל לפתור את הדילמה הזו בה אתם רוצים וצריכים לבטח אותם אבל לא מוכנים לשלם מחירים לא הגיוניים – אנו מציגים לכם את ביטוח GO – הביטוח שנותן לכם וליקיריכם בדיוק את מה שצריך.

אז מה הסיפור? כולנו מכירים את זה כי כולנו היינו שם, גם אם עבר זמן רב: מקבלים רישיון, הופכים להיות נהגים חדשים וזהירים, אך עדיין, כאמור, ללא וותק מספיק על הכביש. יחד עם הוצאת הרישיון, מתווספות הוצאות הביטוח שלמרבה הצער, אינן תואמות בדרך כלל את הצורך ואת המציאות בשטח של נהגים צעירים.

 

מתעניינים בביטוח רכב GO?

הקליקו ותוך 2 דקות הפוליסה אצלכם במייל!

אז מה זה בעצם ביטוח GO ולמה כדאי לכם לבטח את יקיריכם בביטוח מסוג זה? ביטוח GO הוא הביטוח היחיד שמבין ומותאם בדיוק לצרכים הספציפיים של נהגים צעירים. הרי בינינו, גם ממרום גילכם עכשיו, אתם יודעים שהביטוח שאתם משלמים כנהגים ותיקים לא באמת שווה ערך לאותו ביטוח שיהיה לילדים שלכם, ולכן המטרה היא להציע אלטרנטיבה לחסכון חכם.

איך זה עובד? נכנסים לאתר, ממלאים פרטים אישיים ומספר רכב, עוברים כמה שלבים קצרים ופשוטים ומקבלים ישירות למייל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת. עד כאן לא מסובך, נכון? אז תנו לנו להפוך את זה לעוד יותר קל: מהרגע שהופקה הפוליסה, תוכלו להיות רגועים וסמוכים שהיקרים לכם מבוטחים ומוגנים רשמית, ויכולים לעלות על הכביש בבטחה!

ביטוח GO זמין כמובן באתר Bit2Go, ובעתיד לא תצטרכו לטרוח יותר מדי, משום שמתוכננת אפליקציה שתקל על בקרת מצב הפוליסה מצידכם: אתם וילדיכם תוכלו לדעת מה קורה בכל רגע נתון, מכל מקום ובכל שעה.

אז אל תהססו – תבטחו!

מתעניינים בביטוח רכב GO?

הקליקו ותוך 2 דקות הפוליסה אצלכם במייל!

Leave A Reply

Your email address will not be published.