ביטוח רכב במחירים המשתלמים ביותר

מחכים לכם במרחק קליק אחד

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על רכישת ביטוח לרכב ובואו להכיר את go – באמצעות Bit2GO ותתרגלו מדרך חדשה ומתקדמת ליהנות מכל היתרונות הדיגיטליים והביטוחיים ביישומון אחד!

עד היום, בשביל לרכוש או לחדש את פוליסת הביטוח לרכב, נדרשתם ליצור קשר עם סוכן הביטוח או חברת הביטוח, לפרט באוזניהם או בפניהם את מאפייני הביטוח הנדרשים לכם, להוריד טפסים, לחתום על מסמכים ולבצע פעולות נוספות בדרך להפקת הפוליסה, וכל זאת כאשר עוד לא התחלנו לדבר על הפרוצדורות הנלוות לכל אותם מקרים בהם אתם נדרשים להפעיל את הביטוח.

מהיום, אתם יכולים לשכוח מכל התהליך המיושן לרכישה ו/או חידוש של פוליסות ביטוח לרכב ולהכיר את ביטוח רכב go – באמצעות Bit2GO ולבצע את כל התהליך באפליקציית ביטוחים חדשה מבית הכשרה חברה לביטוח בע"מ המאפשרת גם לכם ליהנות מהמסלול המהיר, המתקדם והמשתלם ביותר לרכישת ביטוחי רכב –מקיף וחובה.

לרכישה באמצעות נציג – השאר פרטים


  go ביטוח דיגיטלי – ביטוח דיגיטלי לרכב

  אפליקציית הביטוחים go מבית הכשרה חברה לביטוח בע"מ, היא למעשה מערכת מקוונות המאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות הדיגיטליים לצד היתרונות הביטוחיים ביישומון אחד, כאשר בין יתר יתרונות המערכת תוכלו למצוא:

  • מסלול קצר ומהיר לרכישה ו/או חידוש של פוליסת ביטוח לרכב
  • מערכת חכמה ומקוונת המאפשרת לכם לבצע מגוון רחב של פעולות לאורך כל תקופת הפוליסה, לרבות, עדכון פרטים באפליקציה, דיווח על תאונות דרכים ואירועים ביטוחיים אחרים בזמן אמת, העלאת מסמכים ונתונים הנדרשים לטובת המשך טיפול ביטוחי וניהול צ'טים או שיחות קוליות עם נציגי המוקד הזמינים עבורכם 24/7
  • גב ביטוחי של אחת מחברות הביטוח הגדולות והמנוסות בענף ביטוחי הרכב- "הכשרה חברה לביטוח בע"מ"
  • תעריפי ביטוח אטרקטיביים גם לביטוח החובה וגם לביטוח המקיף

  בנוסף, בעת הורדת האפליקציה וההצטרפות לשירות go ביטוח דיגיטלי, אתם יכולים ליהנות מהחזר כספי של 100 שקלים (ללא התניות וללא אותיות קטנות).

  בהיבט הביטוחי, אתם נהנים ממגוון רחב של יתרונות ביטוחיים הכוללים בין היתר מעטפת כיסויים מורחבת הכוללת בין היתר: כיסוי שבר שמשות, שירותי גרירה וחילוץ, שירותי רכב חליפי, שירותי פריצת רכב, שירותי אספקת דלק, שירותי החלפת גלגל, רדיו חליפי, ביטוח הגנה משפטית ועוד.

  go ביטוח דיגיטלי רכב – כי הרבה יותר משתלם בדיגיטל!

  מאחורי אפליקציית הביטוחים go עומדת "הכשרה חברה לביטוח בע"מ", העוסקת ומתמחה במגוון רחב של ענפי ביטוח, לרבות, ענף ביטוחי הרכב, מאז שנת 1972, ולכן, השימוש באפליקציית ביטוח הכשרה go מבטיח לכם גב ביטוחי מקצועי ואמין של אחת מהחברות הגדולות ביותר בענף.
  זה הזמן לשכוח מכל מה שידעתם על תהליכי חידוש ו/או רכישה של פוליסות ביטוח לרכב ולהצטרף לשירות באמצעות Bit2GO ולהבטיח לעצמכם מהרגע הראשון שקט נפשי וראש שקט לאורך כל תקופת הפוליסה.
  אז למי אתם מחכים? זה הזמן להתקדם למסלול הדיגיטלי של ענף ביטוחי הרכב בישראל!