ביטוח הכשרה גו

אפליקציית ביטוחים לרכב

BIT2GO מזמינה גם אותך להצטרף למסלול הדיגיטלי לרכישת ביטוחים לרכב go של הכשרה חברה לביטוח בע"מ וליהנות ממגוון רחב של יתרונות דיגיטליים וביטוחיים לאורך כל תקופת הפוליסה.

ענף ביטוחי הרכב מגיע לדיגיטל ומאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות דיגיטליים וביטוחיים. בימים אלו, משלימה חברת הביטוח הכשרה מהלך דיגיטלי במסגרתו יתאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לרכוש מוצרי ביטוח לרכב (חובה ומקיף) ישירות באתר או אפליקצייה העונה לשם go ביטוח דיגיטלי. BIT2GO גאה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מיתרונות ביטוח רכב go ביטוח דיגיטלי.

go ביטוח דיגיטלי ניתן להפעלה באמצעות אפליקציה ייעודית או באמצעות אתר מותאם ולאפשר לציבור הנהגים בישראל ליהנות מתהליך פשוט ומהיר של הקמת פוליסות חובה ומקיף לרכב. רכישת הפוליסה מתבצעת ישירות דרך האפליקציה ו/או האתר ובכך המבוטח נהנה מחיסכון מיידי בעלויות הביטוח.

לרכישה באמצעות נציג – השאר פרטים


  לאחר רכישת הפוליסה, מבוטחי Bit2go יכולים ליהנות ממגוון רחב של פעולות הניתנות ליישום ישירות דרך היישומון (אפליקציה), לרבות, עדכון פרטים, דיווח בזמן אמת על תאונות דרכים ואירועי ביטוח אחרים הקשורים לפוליסה, העלאת מסמכים ונתונים הנדרשים להמשך טיפול ביטוחי, צ'ט אונליין עם נציגי השירות, קבלת עדכונים ישירות לנייד ומעבר מהיר לשיחה קולית עם נציגי שירות הזמינים עבור ציבור המבוטחים 24/7.

  הגב הביטוחי של הכשרה לצד כל היתרונות הדיגיטליים

  רכישת go ביטוח דיגיטלי באמצעות Bit2GO מאפשר לכם ליהנות פעמיים: פעם אחת מהתעריפים הנוחים המוצעים לכם במסלול הדיגיטלי לביטוח הרכב ופעם שנייה מהגב הביטוחי, החוסן הפיננסי והידע המקצועי של "הכשרה חברה לביטוח בע"מ" בענף ביטוח הרכב.

  החזר כספי של 100 שקלים לכל מצטרף

  בתקופת ההשקה של go ביטוח דיגיטלי, המצטרפים למסלול הדיגיטלי של ביטוח הכשרה גו יכולים ליהנות מהחזר כספי בסך 100 שקלים בעת רכישת הפוליסה. החזר זה איננו מותנה בהתניות כאלו ואחרות ובאותיות קטנות והוא מובטח לכל אחד ואחת מביניכם המצטרף למסלול go ומצלם את רכבו ישירות לאפליקציה.

  מי יכול להצטרף למסלול הדיגיטלי של go ביטוח דיגיטלי הכשרה?

  go ביטוח דיגיטלי מיועד לנהגים מעל גיל 24 ואילך, נהגים בעלי ותק נהיגה של שנה לסוג הרכב המבוטח, נהגים עם עבר ביטוחי בשלוש השנים האחרונות (ביטוח מקיף או צד ג') ונהגים ללא תביעות או שלילות ב-3 השנים האחרונות ו/או נהגים עם תביעה/שלילה אחת בלבד בפרק זמן זה.
  בשלב זה הביטוח מיועד אך ורק לרכבים פרטיים משנת ייצור 2004 ואילך והוא איננו מיועד לרכבי שטח ורכבים מיוחדים אחרים.

  מצטרפים ונהנים ממגוון רחב של כיסויים בביטוח המקיף לרכב

  רכישת ביטוח מקיף go ביטוח דיגיטלי ישירות באתר Bit2GO, תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של כיסויים ביטוחיים כגון: שירותי גרירה וחילוץ, כיסוי שבר שמשות, שירותי רכב חליפי, שירותי פריצת רכבים במידת הצורך, שירותי אספקת דלק, שירותי החלפת גלגל, שירותי רדיו חליפי וכיסוי ביטוחי למטרות הגנה משפטית.
  זה הזמן לעזוב את השיטות המסורתיות לרכישה ו/או חידוש של פוליסות החובה והמקיף לרכב ולהצטרף למהפכה הדיגיטלית של ענף ביטוחי הרכב.