ביטוח רכב Go – באמצעות Bit2go

ביטוח רכב Go– ביטוח דיגיטלי בהילוך מהיר

העולם עובר מהפכות ומתקדם בכל שניה. הקידמה המבורכת הגיעה גם לעולם ביטוחי הרכב ואתם מרוויחים עולם חדש קל ומשתלם בלחיצת כפתור. כשמגיע הרגע לחידוש הביטוח, נקלעתם לשרשרת פעולות מסורבלות. להתקשר להוא, לפקסס להיא, הפקס לא עבר, המייל שוב חזר. ימים שלמים וזמן יקר שיורד לטמיון. איפה ההגיון?
ביטוח רכב go, מבית "הכשרה חברה לביטוח", אחת מחברות הביטוח והפיננסים הוותיקות בישראל. זיהתה את השינויים בעולם הדיגיטל והצעידה את ענף רכישת הביטוח לרכב אלף שנות אור. זהו הביטוח הדיגיטלי הראשון לרכב. באתר של ביטוח רכב GO, אפשר לרכוש פוליסה חדשה או לחדש ביטוח קיים באמצעות ממשק ידידותי, ללא אותיות קטנות, ללא צורך בסוכן. המהפכה הדיגיטלית בעולם ביטוחי הרכב כאן והיא עומדת לחסוך לכם הרבה כסף וזמן. מעדכנים שם וכתובת ופרטים אישיים ותוך 2 דקות יש ביטוח וזה בטוח !

ביטוח רכב Go. עוברים דור בלחיצת כפתור

מתעניינים בביטוח רכב GO?

הקליקו ותוך 2 דקות הפוליסה אצלכם במייל!

השיטה המסורתית של ביטוח רכב היא מסורבלת, מייגעת, מלאת פעולות, לוקחת המון זמן ובעיקר נטולת הגיון. זה לא חייב להיות ככה- הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק ואפליקציה היא כבר מזמן שם המשחק.

עם ביטוח רכב GO מחדשים את ביטוח הרכב בשעה שנוחה לך, מהמקום שנוח לך בדרך סופר ידידותית למשתמש. נכנסים, מזינים פרטים אישיים, מקבלים הצעת מחיר, משלמים ויש ביטוח לרכב. כל המהפך הזה קורה ב2 דקות. 2 דקות! חבל על הזמן. המהפכה כבר כאן.

ביטוח רכב GO מעניק 100 ש"ח במתנה ברגע ההזמנה

האפליקציה של ביטוח רכב GO היא הרבה יותר ממה שחשבת: היא שולחת תזכורות והטבות שונות: 100 ₪ שמועברים לחשבון הבנק לאחר הרשמה לשירות והורדת האפליקציה. פשוט מצלמים את הרכב המבוטח ומקבלים החזר. בנוסף, האפליקציה תשלח הטבה להחלפת מגבים ללא עלות, בדיקת תקינות מזגן, אפילו תתזכר אותנו להכין את הרכב לחורף. בקיצור זו אפליקציה שדואגת לך ומורידה לך מהראש לזכור ולרשום ולא לשכוח. 2 דקות ויש לך אותה ביד בלי דאגות ובלי בלבולי מוח.
לתהליך הדיגיטלי, מלבד נוחות השימוש יש יתרון נוסף- הוא חוסך כסף: אין צורך להדפיס ניירת, להנפיק אישורים – לכן באופן טבעי גם העלויות לביטוח נמוכות. כאשר החברה מפחיתה בהוצאות – אתה כלקוח נהנה מהמחיר הזול בשוק. בכל שלב ישנו מוקד אנושי לקבלת מענה.
בעולם דיגיטלי, חדשני, רק טבעי שעולם הביטוח ובראשו ביטוח רכב GO, ואתם מבטחים רכב במהירות, יעילות, בעלויות נמוכות, ללא אותיות קטנות ושקיפות מלאה, לייעל את תהליך השירות וליצור חווית שירות טובה.
אם זו לא מהפכה. אז מה כן?

מתעניינים בביטוח רכב GO?

הקליקו ותוך 2 דקות הפוליסה אצלכם במייל!

Leave A Reply

Your email address will not be published.